Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powiatowa akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja SOSW Wschowa 3

 
28 kwietnia w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego odbyła się powiatowa akademia z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Przed licznie zgromadzoną publicznością, uczniowie i nauczyciele SOSW zaprezentowali spektakl słowno-muzyczny. Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu Polski. Następnie Andrzej Waldman, dyrektor SOSW przywitał zaproszonych gości oraz nauczycieli i uczniów placówki. Sam natomiast spektakl słowno-muzyczny rozpoczął się od poloneza w wykonaniu uczniów SOSW (obszerne fragmenty widowiska prezentujemy w materiałach filmowych zamieszczonych pod artykułem). Po zakończeniu spektaklu starosta Marek Boryczka gratulował nauczycielom i uczniom, którzy przygotowali widowisko.

 


protekst
 
Data pliku video: 2017-04-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wschowski

  Powiat wschowski - siedzibą jest Wschowa. Powiat znajduje się w województwie lubuskim, w zachodniej Polsce. Powierzchnia 624 km² czyni go najmniejszym powiatem województwa. Dysponuje on także najniższym budżetem wśród wszystkich powiatów województwa lubuskiego. Gminy zaliczające się do powiatu to: Sława, Szlichtyngowa, Wschowa.

  Dostać się tu można, wjeżdżając na drogę krajową 12 lub wojewódzką 324, 305, 278, 316, 318, 325 albo 319.

  Jest to teren atrakcyjny dla turystów. Wszystko z powodu jezior i zabytków. Warto zwiedzić miasto Wschowa, a także Sława. W tym drugim znajduje się kościół św. Michała Archanioła, a w nim zabytkowa ambona z XVII w. Do dyspozycji mieszkańców i turystów oddano także znakowane trasy rowerowe, co jednocześnie pozwala na aktywność i zobaczenie miejsc wartych uwagi.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola