Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Wschowa, Sława, Szlichtyngowa
Belka
Sobota, 18 Sierpnia 2018   imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Wizytacje obozów harcerskich

Data dodania: 2018-08-13
W ramach kampanii Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Kręci mnie bezpieczeństwo” strażacy z KP PSP we Wschowie w okresie wakacji odwiedzili obozy harcerskie w Lginiu i Wygnańczycac... więcej »
 
 

Darmowa pożyczka to dobry początek inwestowania

Data dodania: 2018-07-24
Zwykle chwilówki kojarzą nam się z celami konsumpcyjnymi. Nic w tym dziwnego, bo większość zaciąganych pożyczek przeznaczana jest na zaspokojenie podstawowych potrzeb, zakup wczasów... więcej »
 
 

Baterie GSM - kompendium wiedzy

Data dodania: 2018-07-23
W urządzeniach telefonii komórkowej powszechnie wykorzystuje się baterie GSM, które jednak pod wpływem użytkowania lub wypadków losowych zużywają się. W takiej sytuacji zamia... więcej »
 
 

Jak promować gry komputerowe, czyli o marketingu gier

Data dodania: 2018-07-19
Niniejszy tekst jest bardzo krótkim wprowadzeniem w tematykę marketingu gier komputerowych. Znajdziesz tu podstawowe informacje dotyczące rynku gier komputerowych oraz tworz... więcej »
 
 

Czy warto wykonać przebudowę i rozbudowę starego...

Data dodania: 2018-07-18
Wiele osób marzy o wybudowaniu własnego domu. Dosyć już mają mieszkania w bloku, gdzie wścibscy sąsiedzi, hałas i wiele innych niedogodności. J... więcej »
 
 

Przemyślany visual merchandising, czyli skuteczna...

Data dodania: 2018-07-18
Nasycony rynek retail oraz duże zagęszczenie przestrzeni publicznej galeriami handlowymi sprawia, że konkurencyjność na rynku handlu detalicznego stoi na bardzo wyso... więcej »
 
 

ADnativ, czyli innowacyjne podejście do reklamy

Data dodania: 2018-07-18
W dzisiejszym świecie, skuteczna reklama internetowa to już nie jest tylko coś, co generuje zyski. Wszelkiego rodzaju działania marketingowe muszą być wpasowane... więcej »
 
 

Meble Glamour

Data dodania: 2018-07-17
Ocena standardów piękna we wnętrzach to sprawa bardzo indywidualna, jednak nie ulega wątpliwości, że to właśnie meble glamour są synonimem eleg... więcej »
 
 

Parkiet? Zawsze!

Data dodania: 2018-07-12
Kiedyś parkiet na podłodze był synonimem luksusu. Obecnie każdy może sobie na niego pozwolić i to bez specjalnego uszczerbku na portfelu. Tym bardziej że m... więcej »
 
 

Jak uporać się z zadłużeniem?

Data dodania: 2018-07-12
Długi w bankach to sytuacja, która może się przytrafić każdemu. W życiu większości ludzi zdarzają się lata chude i lata tłuste. ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 64
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wschowski

  Powiat wschowski - siedzibą jest Wschowa. Powiat znajduje się w województwie lubuskim, w zachodniej Polsce. Powierzchnia 624 km² czyni go najmniejszym powiatem województwa. Dysponuje on także najniższym budżetem wśród wszystkich powiatów województwa lubuskiego. Gminy zaliczające się do powiatu to: Sława, Szlichtyngowa, Wschowa.

  Dostać się tu można, wjeżdżając na drogę krajową 12 lub wojewódzką 324, 305, 278, 316, 318, 325 albo 319.

  Jest to teren atrakcyjny dla turystów. Wszystko z powodu jezior i zabytków. Warto zwiedzić miasto Wschowa, a także Sława. W tym drugim znajduje się kościół św. Michała Archanioła, a w nim zabytkowa ambona z XVII w. Do dyspozycji mieszkańców i turystów oddano także znakowane trasy rowerowe, co jednocześnie pozwala na aktywność i zobaczenie miejsc wartych uwagi.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola