Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wschowa stare pocztówki

 
Wschowa - stare fotografie, pocztówki i zdjęcia Na filmie m. in.: Wschowa - Zespół klasztorny oo. franciszkanów i kościół św. Józefa Ołtarz boczny w kościele św. Stanisława Biskupa Męczennika i Wniebowzięcia NMP Kościół św. Stanisława Biskupa Męczennika i Wniebowzięcia NMP ulica Niepodległości Gimnazjum przy placu Farnym fragment Rynku z fontanną i kościołem Wschowa - kościoły ewangelickie Pomnik poległych w I wojnie światowej i kościół św. Stanisława Kamienice przy ul. Kościuszki Ratusz we Wschowie Gimnazjum królewskie Kościół św. Józefa (Zespół klasztorny oo. franciszkanów) panorama Wschowy panorama miasta z roku 1493 (XV wiek) Plac Zamkowy - Muzeum Ziemi Wschowskiej Wschowa z lotu ptaka Cukrownia Wschowa ewangelicki kościół pw. Żłobka Chrystusowego

 


zwiedzamypolske
 
Data pliku video: 2015-08-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wschowski

  Powiat wschowski - siedzibą jest Wschowa. Powiat znajduje się w województwie lubuskim, w zachodniej Polsce. Powierzchnia 624 km² czyni go najmniejszym powiatem województwa. Dysponuje on także najniższym budżetem wśród wszystkich powiatów województwa lubuskiego. Gminy zaliczające się do powiatu to: Sława, Szlichtyngowa, Wschowa.

  Dostać się tu można, wjeżdżając na drogę krajową 12 lub wojewódzką 324, 305, 278, 316, 318, 325 albo 319.

  Jest to teren atrakcyjny dla turystów. Wszystko z powodu jezior i zabytków. Warto zwiedzić miasto Wschowa, a także Sława. W tym drugim znajduje się kościół św. Michała Archanioła, a w nim zabytkowa ambona z XVII w. Do dyspozycji mieszkańców i turystów oddano także znakowane trasy rowerowe, co jednocześnie pozwala na aktywność i zobaczenie miejsc wartych uwagi.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola