Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Multifunkcyjność przez duże M. Sopro prezentuje nową zaprawę klejową No.1 400 extra

Data publikacji: 2017-09-19, Data modyfikacji: 2017-09-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Multifunkcyjność przez duże M. Sopro prezentuje nową zaprawę klejową No.1 400 extra

Produkty z rodziny No.1 już od blisko 20 lat wyznaczają standardy jakości w dziedzinie wysokoelastycznych,  odkształcalnych  zapraw klejowych, czego dowodem są tysiące inwestycji zrealizowanych na całym świecie. Dziś, do ponadczasowych ikon jakości – „czarnych jedynek” dołącza Sopro No.1 400 extra – wzmocniona włóknami, niezwykle wydajna i wielozadaniowa zaprawa, która, w zależności od wybranej konsystencji, stanie się niezastąpionym pomocnikiem każdego profesjonalnego wykonawcy. 

Zaprawa klejowa No.1 400 extra to prawdziwy prekursor w dziedzinie wysokoelastycznych klejów odkształcalnych, przez lata wyznaczający najwyższe standardy w zakresie chemii budowlanej. Opracowując recepturę No.1 400 extra, Sopro poszło jednak o krok dalej - w jednym opakowaniu zamknięto bowiem ponadprzeciętną wytrzymałość, niezwykłą wydajność oraz multifunkcyjność w innowacyjnej technologii „4 w 1”.

Moc włókien pod kontrolą 

Receptura zaprawy klejowej No.1 400 extra została oparta o hybrydowy układ różnorodnych rodzajów włókien, które inicjują i wspomagają odrębne sekwencje wiązania. Wysoka zawartość włókien zbrojących zwiększa właściwości przyczepne i wytrzymałościowe kleju, włókna celulozowe gwarantują skuteczne zatrzymywanie wody i kontrolę przebiegu procesu wiązania, zaś specjalnie wysegregowana sekcja dodatków uelastyczniających odpowiada za elastyczne właściwości zaprawy w trakcie pracy i po związaniu. Ich hybrydowy układ przekłada się zatem na cały pakiet korzyści, dzięki którym No. 1 400 extra stanowi rozwiązanie nawet najtrudniejszych zadań wykonawczych. 

Multifunkcyjność przez duże M 

Co wyróżnia No. 1 400 extra na tle jego poprzedników? Przede wszystkim innowacyjne podejście do wielozadaniowości zaprawy. Nieustanna praca nad polepszaniem receptur pozwoliła na stworzenie rozwiązania, które łączy aż 4 różnorodne funkcjonalności, zależne od ilości dodanej wody zarobowej. W ten sposób, wybierając jeden produkt, możemy pracować w konsystencji cienkowarstwowej – do przyklejania okładzin ceramicznych i gresowych oraz płyt wielkoformatowych, konsystencji średniowarstwowej – np. podczas przyklejania płyt z kamienia naturalnego (niewrażliwego na przebarwienia), konsystencji półpłynnej – w celu zapewnienia pełnego wypełnienia pod płytkami na podłogach oraz w konsystencji do szpachlowania – doskonałej do naprawiania nierówności na niewielkich powierzchniach do grubości 20 mm. Takie rozwiązanie to prawdziwy precedens na polskim rynku chemii budowlanej. 

Łącząc innowację i ekonomię 

No. 1 400 extra wyróżnia niezmiennie jedna z najwyższych wydajności w swojej klasie. Precyzyjnie dobrany, unikalny skład z dodatkiem najlepszych komponentów pozwala znacząco zwiększyć objętość kleju – po zmieszaniu z wodą współczynnik zużycia zaprawy wynosi około 1,0 kg/m2 na 1 mm grubości warstwy. Oznacza to, że przy pomocy 25 kg worka  można przykleić znacznie więcej okładziny w porównaniu do standardowych zapraw klejowych tej klasy. Obok wysokiej wydajności, klej spełnia ponadto podwyższone wymagania techniczne, uzyskując klasyfikację C2 TE S1 według normy PN-EN 12004. 

Innowacyjna receptura Sopro No.1 400 extra - „4 w 1” wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii produkcji zapraw klejowych. Unikalna kombinacja wysokiej klasy cementu, kruszywa kwarcowego o najwyższej czystości i starannie dobranego uziarnienia, w połączeniu z dodatkiem tworzyw sztucznych, tworzą zaprawę o najwyższych parametrach klejenia i siły wiązania. 

Producent: Sopro

Cena: ok 70 zł/opakowanie

SOPRO, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: SOPRO
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wschowski

  Powiat wschowski - siedzibą jest Wschowa. Powiat znajduje się w województwie lubuskim, w zachodniej Polsce. Powierzchnia 624 km² czyni go najmniejszym powiatem województwa. Dysponuje on także najniższym budżetem wśród wszystkich powiatów województwa lubuskiego. Gminy zaliczające się do powiatu to: Sława, Szlichtyngowa, Wschowa.

  Dostać się tu można, wjeżdżając na drogę krajową 12 lub wojewódzką 324, 305, 278, 316, 318, 325 albo 319.

  Jest to teren atrakcyjny dla turystów. Wszystko z powodu jezior i zabytków. Warto zwiedzić miasto Wschowa, a także Sława. W tym drugim znajduje się kościół św. Michała Archanioła, a w nim zabytkowa ambona z XVII w. Do dyspozycji mieszkańców i turystów oddano także znakowane trasy rowerowe, co jednocześnie pozwala na aktywność i zobaczenie miejsc wartych uwagi.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola