Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DZIEŃ STRAŻAKA

Data publikacji: 2017-05-10, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Proszę o wytypowanie 2 osób z jednostki do odznaczenia okolicznościowym medalem 70-lecia jednostek OSP. Wytypowani druhowie winni spełniać podstawowe kryterium którym jest wieloletnia działalność OSP. Medale wręczone zostaną podczas Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka w dniu 21.05.2017r we Wschowie. Wykaz osób proszę dostarczyć do UMiG we Wschowie do dnia 15.05.2017r do godz. 9:00 termin ostateczny lub przesłać na adres: miroslaw.rotkiewicz@wschowa.pl   W dniu 17.05.2017r o godz. 17:00 we Wschowie ul. Plac Farny odbędzie się próba generalna uroczystości Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka. W próbie generalnej uczestniczyć będą: Poczty sztandarowe 2 osoby z każdej jednostki OSP – obowiązuje umundurowanie galowe, Osoby odznaczone W związku z powyższym proszę niezawodne przybycie. Szczegółowych  informacji  udziela Komendant M-G ZOSP RP we Wschowie dh Dominik Fedyczkowski.

Pełna treść wiadomości na: osp.wschowa.pl/?p=1294
osp.wschowa.pl, Źródło artykułu: osp.wschowa.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wschowski

  Powiat wschowski - siedzibą jest Wschowa. Powiat znajduje się w województwie lubuskim, w zachodniej Polsce. Powierzchnia 624 km² czyni go najmniejszym powiatem województwa. Dysponuje on także najniższym budżetem wśród wszystkich powiatów województwa lubuskiego. Gminy zaliczające się do powiatu to: Sława, Szlichtyngowa, Wschowa.

  Dostać się tu można, wjeżdżając na drogę krajową 12 lub wojewódzką 324, 305, 278, 316, 318, 325 albo 319.

  Jest to teren atrakcyjny dla turystów. Wszystko z powodu jezior i zabytków. Warto zwiedzić miasto Wschowa, a także Sława. W tym drugim znajduje się kościół św. Michała Archanioła, a w nim zabytkowa ambona z XVII w. Do dyspozycji mieszkańców i turystów oddano także znakowane trasy rowerowe, co jednocześnie pozwala na aktywność i zobaczenie miejsc wartych uwagi.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola