Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bijemy rekordy w resuscytacji z WOŚP

Data publikacji: 2017-10-12, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowni Państwo, na prośbę Prezesa Waldemara Pawlaka w załączeniu przesyłam informację i grafikę do zamieszczenia na Państwa stronach internetowych i możliwie wielu profilach FB. Bardzo proszę o przekazanie tej informacji do jak największej ilości osób. Zależy nam aby do wspólnego bicia rekordu zgłosiło się jak najwięcej jednostek OSP. Z mojej wiedzy na dzień wczorajszy było tylko 20 zgłoszonych OSP (a jest nas ponad 16 tys.). Pokażmy naszą siłę – namówcie druhów, aby choć jedna jednostka w każdym powiecie zgłosiła się do bicia rekordu. W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Jeżeli przygotujemy dodatkowe materiały graficzne – prześlę je do Państwa niezwłocznie. Polecam również śledzenie profilu FB ZOSP RP i udostępnianie zamieszczanych tam postów:https://www.facebook.com/Zwiazek.OSP.Rzeczypospolitej.Polskiej/Dodatkowe informacje nt. rekordu znajdziecie na stronie WOŚP:https://www.wosp.org.pl/uczymy-ratowac/rekord/zglos-sieZ poważaniem Nina Mirgos-Kilanowska Rzecznik Prasowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiejrzecznik@zosprp.org.pl+48 606-33-71-39                      

Pełna treść wiadomości na: osp.wschowa.pl/?p=1306
osp.wschowa.pl, Źródło artykułu: osp.wschowa.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wschowski

  Powiat wschowski - siedzibą jest Wschowa. Powiat znajduje się w województwie lubuskim, w zachodniej Polsce. Powierzchnia 624 km² czyni go najmniejszym powiatem województwa. Dysponuje on także najniższym budżetem wśród wszystkich powiatów województwa lubuskiego. Gminy zaliczające się do powiatu to: Sława, Szlichtyngowa, Wschowa.

  Dostać się tu można, wjeżdżając na drogę krajową 12 lub wojewódzką 324, 305, 278, 316, 318, 325 albo 319.

  Jest to teren atrakcyjny dla turystów. Wszystko z powodu jezior i zabytków. Warto zwiedzić miasto Wschowa, a także Sława. W tym drugim znajduje się kościół św. Michała Archanioła, a w nim zabytkowa ambona z XVII w. Do dyspozycji mieszkańców i turystów oddano także znakowane trasy rowerowe, co jednocześnie pozwala na aktywność i zobaczenie miejsc wartych uwagi.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola